• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

В Україні встановили штрафи за порушення правил перевезення дітей

Верховна рада України підтримала за основу і в цілому законопроект №1150 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей"
За порушення правил перевезення дітей будуть штрафувати у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів. Фото: Shutterstock
За порушення правил перевезення дітей будуть штрафувати у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів. Фото: Shutterstock
Реклама на dsnews.ua

За документ за основу в першому читанні проголосували 323 нардепа, передає "ДС".

Однак голова парламенту Дмитро Разумков запропонував прийняти проект в цілому. Профільний комітет погодився, зазначивши необхідність техніко-юридичних правок. Таку пропозицію підтримали 332 депутата Ради.

Таким чином, в Кодексі України про адміністративні правопорушення передбачається адмінвідповідальність за порушення правил перевезення дітей і за вчинення такого правопорушення повторно протягом року відповідно.

"Порушення правил перевезення дітей тягне за собою накладення штрафу на водія в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 гривень,"ДС"). Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною десятою цієї статті, - тягне за собою накладення штрафу на водія в розмірі п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 гривень,"ДС")", - йдеться в тексті законопроекту.

На органи Національної поліції покладається обов'язок розглядати справи про адміністративні правопорушення за перевезення дітей.

    Реклама на dsnews.ua