• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

В Україні набув чинності закон про скасування річного планування дорожніх робіт

Реклама на dsnews.ua
Закон про запровадження середньострокового планування розвитку доріг загального користування у четвер, 5 грудня, набув чинності

Документ був опублікований в парламентській газеті "Голос України" 4 грудня, передає "ДС".

Закон визначає, що Державна цільова економічна програма розвитку автомобільних доріг загального користування з переліком доріг, на яких заплановані роботи, із зазначенням обсягів фінансування затверджується Кабінетом міністрів.

При цьому складений щорічний перелік об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту доріг загального користування із зазначенням обсягів фінансування затверджується центральним органом виконавчої влади, що формує державну політику у сфері дорожнього господарства.

У той же час переліки об'єктів нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту автомобільних доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах затверджує Рада міністрів Автономної Республіки Крим, відповідна обласна, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері дорожнього господарства.

Додамо, в пояснювальній записці до закону підкреслювалося, що головною проблемою дорожньої галузі є наявність системи річного планування дорожніх робіт. Зазначалося, що для реалізації одного будівельного об'єкта, у тому числі в дорожній галузі, в середньому необхідно 1,5 року.

    Реклама на dsnews.ua