• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В Україну з ротації прибула майже сотня військових з Канади

Реклама на dsnews.ua
До Львова прибув борт з військовослужбовцями Збройних сил Канади, які будуть перебувати в Україні в рамках дев'ятої ротації Оперативної об'єднаної місії ЗС Канади в Україні

Про це йдеться в повідомленні канадського командування в Facebook, передає "ДС".

"Почесний консул Канади у Львові Оксана Винницька-Юсипович, командувач оперативної групи підполковник Райан Стимпсон і сержант-майор Кріс Рігбі привітали близько 90 солдатів, які прибули з Трентона (Онтаріо) в міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького", - йдеться в повідомленні.

Більшість військовослужбовців належать до 1-го полку Канадської королівської кінної артилерії. Вони приєднаються до 60 своїм колегам, які вже знаходяться на місцях для відновлення нарощування потенціалу Служби Безпеки спільно зі Службою безпеки України.

Відзначається, що прибули до Львова військові спочатку пройдуть двотижневе ізоляцію, після чого приєднуватися до товаришів по службі.

Як повідомляла "ДС", раніше стало відомо, що багатонаціональні військові навчання "Сі Бриз-2020" у зв'язку з пандемією коронавіруса будуть проходити виключно в морській фазі із залученням авіації.

    Реклама на dsnews.ua