• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

В Україні відзначається День воєнної розвідки

Реклама на dsnews.ua

Сьогодні, 7 вересня, в Україні відзначають День воєнної розвідки, яка посідає важливе місце в системі національної безпеки України

День воєнної розвідки в Україні було започатковано 1 червня 2007 року указом тодішнього глави Міністерства оборони України, інформує "ДС".

Згідно з указом, святкування Дня воєнної розвідки щороку відбувається 7 вересня. Цю дату було обрано не випадково, адже саме цього дня 1992 року було підписано указ президента України про створення розвідувального органу при Міністерстві оборони України. Таким чином, уже понад 10 років українські воєнні розвідники відзначають своє професійне свято в сьомий день осені.

Українських розвідників привітав командувач Обʼєднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

"Шановні воїни-розвідники, бойові побратими! Я, як Командувач об’єднаних сил висловлю велику подяку особовому складу воєнної розвідки. Пишаюся тим, що разом із вами ми сьомий рік стримуємо агресію ворога. На полі бою ви залишаєтеся завжди непомітними, а результати вашої роботи це збережені життя наших воїнів. Від вашої своєчасної і точної інформації залежить правильність найважливіших рішень.

У цей святковий день бажаю вам, дорогі побратими, міцного здоров’я, нових успіхів та професійних перемог, незламності сили, духу й витримки.

Переконаний, що ви і надалі будете зразком у виконанні службового обовʼязку, прикладом високої професійної майстерності, порядності та патріотизму. Слава воїнам розвідникам!" — йдеться у поздоровленні Кравченка.

    Реклама на dsnews.ua