• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

В Україні відзначають День місцевого самоврядування

Реклама на dsnews.ua

Після місцевих виборів перед оновленими органами влади стоїть низка важливих завдань, зокрема продовжити реформу децентралізації

Про це йдеться у привітанні голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем місцевого самоврядування, інформує "ДС".

"Шановні представники органів місцевого самоврядування!

Від вашої роботи залежить якість та комфорт нашого життєвого простору. Чи відремонтована школа у селі, достатньо парків у місті, чи відремонтовані дороги в області? Це ті питання, на які безпосередньо впливає ваша щоденна робота", — йдеться у привітання Разумкова, яке оприлюднено сьогодні на сторінці Верховної Ради у Facebook.

Він також нагадав про місцеві вибори, які відбулися цієї осені. "Перед оновленими органами влади стоїть низка важливих завдань – продовжити реформу децентралізації, вирішувати нагальні питання місцевого рівня, розвивати територіальні громади. Ви отримали як суттєві повноваження та фінанси, так і серйозну відповідальність. Вкрай непростих рішень сьогодні вимагає ситуація з протидією COVID-19. А тому конструктивна співпраця та взаємодія місцевої влади з центральною набуває ще більшої ваги", — зазначив спікер.

.

Разумков висловив сподівання, що оновлення місцевих органів влади надасть нового імпульсу розвитку громад. "Адже з успіху кожної окремої громади, міста, району, області будується успіх всієї держави. Наснаги вам та енергії, щоб втілювати зміни на краще. Бажаю бути ефективними, сильними та успішними!" — резюмував голова ВР.

Довідка. День місцевого самоврядування - професійне свято тих, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах.

Свято було запроваджене у 2000 році указом тодішнього президента України Леоніда Кучми, "враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності". Цю дату обрано, оскільки 7 грудня 1990 року Верховна Рада ухвалила закон "Про місцеве самоврядування".

    Реклама на dsnews.ua