• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

В Україну прибув глава Військового комітету НАТО

У середу, 7 квітня, в Україну прибув голова Військового комітету НАТО головний маршал авіації сер Стюарт Піч, який провів зустріч з головнокомандувачем ЗСУ Русланом Хомчак

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресцентр Генерального штабу ЗСУ, передає "ДС".

"Ваш візит є переконливим свідченням тієї уваги, яку керівництво Альянсу та Ви особисто приділяєте питанням розвитку відносин нашого особливого і, без перебільшення, стратегічного партнерства", — зазначив Хомчак.

В ході візиту сторони обговорили ситуацію на Донбасі і загальну політику безпеки навколо України. Також, мова йшла про стан реформування ЗСУ та про трансформацію системи підготовки відповідно до підходів НАТО. У свою чергу, голова Військового комітету НАТО запевнив українську сторону в подальшій підтримці України з боку Північноатлантичного альянсу.

Нагадаємо, у вівторок, 6 квітня, президент України Володимир Зеленський в розмові з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом заявив, що членство в НАТО могло б покласти край війні на Донбасі. При цьому він виступив за якнайшвидше надання українській стороні ПДЧ.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua