• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

В уряді планують обмежити ціну на газ з 1 лютого: яка буде ціна (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua

Міністерство енергетики розробило проект рішення Кабміну про обмеження ціни на газ для населення. Пропонується встановити ціну не вище 6,99 гривень з 1 лютого 2021 року

Про це виданню РБК-Україна повідомили в Міністерстві енергетики, передає "ДС".

Документ зараз знаходиться на узгодженні у інших органів влади. За інформацією видання, його можуть винести на наступне засідання Кабміну в середу, 20 січня.

Документом пропонується встановити з 1 лютого 2021 до кінця дії карантинних заходів, але не довше кінця опалювального періоду 20/21 граничну ціну на природний газ:

За договорами поставки між побутовими споживачами і постачальниками, в тому числі постачальником "останньої надії", на рівні 6 грн 99 коп. за 1 метр кубічний (з ПДВ).

Крім того, з 1 лютого 2021 до кінця дії карантинних заходів або до кінця опалювального періоду 20/21 ціна, по якій ПАК "Нафтогаз України" здійснює продаж / постачання природного газу, не може бути вище граничної ціни, встановленої Кабінетом Міністрів України.

Нагадаємо, в Україні з 1 січня підвищилася ціна на газ для населення. Ціни коливаються від 6,99 до 10,8 грн/куб. м залежно від постачальника.

    Реклама на dsnews.ua