• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У ВРП мотивували відмову відстороняти Вовка з посади

Реклама на dsnews.ua

Вища рада правосуддя повернула генеральній прокурорці Ірині Венедиктовій клопотання про тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя судді голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка у зв'язку з тим, що долучені до документу матеріали кримінального провадження не містять доказів належного вручення повідомлення судді про підозру

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ВРП, передає "ДС".

"Вища рада правосуддя прийняла рішення повернути без розгляду генеральній прокурорці Венедиктовій Ірині клопотання про тимчасове відсторонення голови Окружного адміністративного суду міста Києва Вовка Павла в звʼязку з тим, що долучені до клопотання матеріали кримінального провадження не містять доказів належного вручення повідомлення судді про підозру і, відповідно, суддя не отримав статус підозрюваного ", — відзначили у Раді.

Відзначимо, за поданням Венедиктової, Вовка повинні були усунути тимчасово "в звʼязку з притягненням до кримінальної відповідальності".

Як повідомляла "ДС", НАБУ підозрює ряд суддів ОАСК в створенні злочинної організації, одержанні неправомірної вигоди за вплив, втручанні в діяльність державного діяча, а також в організації дій, спрямованих на захоплення влади.

17 липня детективи НАБУ повідомили про підозру голові Окружного адміністративного суду міста Києва, його заступнику та ще пʼяти суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації України.

21 липня в НАБУ повідомили, що в рамках кримінального провадження, за яким Національне антикорупційне бюро проводило обшуки в Окружному адміністративному суді столиці, про підозри повідомили вже 12 особам.

Деяким суддям, яких НАБУ викликало на допит, в ОАСК не змогли вручити повістки, через те, що судді нібито перебували у відпустці.

11 серпня НАБУ оголосило в розшук голови ОАСК Вовка, його заступника, трьох суддів цього суду та двох екс-членів ВРП.

    Реклама на dsnews.ua