• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В "ЄС" заявили, що готові співпрацювати в Київраді тільки з проєвропейськими партіями

Реклама на dsnews.ua

Партія "Європейська солідарність" не готова співпрацювати з проросійськими партіями, оскільки це суперечить ідеології політсили

Про це глава виборчого штабу "Євросолідарності" Володимир Прокопів заявив в інтерв'ю виданню «Великий Київ», передає "ДС".

Володимир Прокопів
Володимир Прокопів

«У нас дуже проста і зрозуміла система координат. Неможливо об'єднання з тими партіями, які точно не бачать нашого майбутнього в Європі, а постійно дивляться в бік Москви», — вказав Прокопів.

Він також назвав існуючі ризики появи у Київраді проросійськи налаштованих політсил.

«На жаль, є певна частина громадян, які піддаються пропаганді п'ятої колони в Україні. Ця пропаганда іноді відкрито ллється як з українських телеканалів, що належать деяким політикам, так і з російських телеканалів. Але я дуже сподіваюся, що кияни, які завжди ставили тренд всій Україні, не помиляться в своєму виборі», — вказав Прокопів.

Політик також в черговий раз наголосив на важливості об'єднання партій з проєвропейськими поглядами.

За його словами, «Європейська Солідарність» повинна продемонструвати мудрість і об'єднати різні політичні сили перед загрозами, які можуть виникнути після цих виборів..

"У першу чергу — перед загрозами «окупації»Києва проросійськими силами, які мають протилежні ідеологічні погляди. З іншого боку — є загроза, що Офіс Президента «дотисне» закон про столицю, згідно з яким обрана киянами влада буде позбавлена будь-яких повноважень, а керувати містом буде призначений намісник. Який буде диктувати свою волю всім киянам і розпоряджатися столичним бюджетом", — заявив Прокопів.

    Реклама на dsnews.ua