• USD 36.4
  • EUR 40
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Вадим Денисенко: Що Сурков передавши через Януковича?

Кращої реклами для Тигіпка ніж розповідь Януковича про те, що саме він стояв за розвалом режиму зека, просто не придумаєш
Реклама на dsnews.ua

Зразу хочу сказати, Кремлю плювати на Януковича і систему його відбілювання. Він порядно встиг зіпсувати і без того натягнуті стосунки з кремлівськими кураторами.

Рік інформаційного затишшя, в якому живе Янукович пов'язаність язаний із тім, перші 9 місяців після втечі, Янукович просто пив. З ним перестали розмовляти майже всі "втікачі", а росіяни просто не розуміли, як його можна використати, особливо зважаючи на низький рейтинг навіть на Донбасі.

Нинішня поява Януковича на люди стала можливою завдяки тому, що він дещо збавив алкооберти і росіянам потрібно голосно і дешево донести кілька сигналів. Фоново вони говорять про звірства хунти, але це лише фон.

Ті, що Янукович перейшов на українську говорити також про те, що його спіч адресований зовсім не Донбасу.

Отже, що насправді кажуть росіяни устами цього виродка:

1. Янукович і його кліка не збиралися відмовлятися від ЄС, а це Європа всіх надурила, виставивши нечесні умови. І зараз, дорогі українці ви маєте ті, що хитрі європейці вас використали. При наростанні антиєвропейських настроїв всередині країни, цей меседж лягає на підготований грунт. І я впевнений, що його будуть тиражувати десятки штатних і позаштатних "політологів".

2. Високі тарифи - це наслідки першого пункту. Поки був Янукович, ніякого підняття не могло бути, бо він не йшов на невигідні домовленості з ЄС і МВФ.

3. Янукович явно підігрує Тигіпку, про якого всі забули. А тут він ще виявиться героєм, який розвалив режим зека. Більше того, йому допомагали Фірташ і Льовочкін. І тепер вже незрозуміло чи то вони били студентів, чи то розвалювали режим. Правда, льовочкін і Фірташ - це глибоко особисто. Він щиро вірить, що саме Льовочкін винен у його провалі.

Це три головних послання, які Кремль передавши всім нам. Нічого нового не сказано - це нагнітання антиєвропейських настроїв і включення до тарифної лихоманки. І Янукович тут просто бовванчик, який ретранслює певні меседжі. Правда, головними бовванами можемо стати ми, якщо включимося в процес обговорення цього набору штампів.

Редактор: Вадим Денисенко
    Реклама на dsnews.ua