• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Вакарчук їздив у Крим під час окупації півострова росіянами

Реклама на dsnews.ua
Музикант, лідер групи Океан Ельзи Святослав Вакарчук розповів, що побував в Криму 8 березня 2014 року, коли півострів вже наповнили "зелені чоловічки"

Музикант вирішив розповісти цю історію зараз, передає "ДС" з посиланням на Крим.Реалії.

Вакарчук підкреслив, що відвідування Криму було за його власною ініціативою.
Про це він розповів в Києві 1 грудня під час нагородження переможців літературного конкурсу "Кримський Інжир" .

"Я вперше вирішив розповісти її (цю історію ) зараз. Це було 8 березня 2014. Я розумів, що дуже серйозні речі відбувалися в Криму. Я за власною ініціативою прилетів в Сімферопольський аеропорт. На самому виході мене заблокувала так звана "кримська самооборона", яка з одного боку вела себе коректно, але дала зрозуміти, що мене нікуди не пустить. Далі був дуже складний день, який ми провели з різним успіхом. Але, буквально через 30 хвилин, після того, як я опинився в цьому аеропорту, приїхала велика група наших братів - кримських татар, які дізнавшись, що я там, приїхали мене захистити", - розповів Вакарчук.
За його словами, такі дії кримських татар він запам'ятає назавжди".

"На щастя мене захищати не потрібно було. Але я запам'ятаю цей момент назавжди. Їх підтримка, те, що вони прийшли до мене і сказали: "Ми з вами" - я не забуду ніколи ... В той момент я відчув, що є українська політична нація" - додав музикант.

Як повідомляла "ДС", 29 листопада, Держприкордонслужба України закрила в'їзд у Крим для всіх іноземних громадян.

    Реклама на dsnews.ua