• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Венедиктова дала ДБР два місяці на виправлення недоліків в роботі

Реклама на dsnews.ua

В роботі Державного бюро розслідувань існує низка недоліків, в тому числі обсяги розкриття злочинів, які необхідно усунути найближчим часом

Про це йшла мова на нараді керівництва Офісу генпрокурора і ДБР, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу ОГП.

Генпрокурор Ірина Венедіктова заслухала в.о. голови Державного бюро розслідувань Олексія Сухачова і його заступників про результати роботи за 9 місяців 2020 року. Вона зазначила, що існує низка недоліків в роботі бюро, серед яких низька кількість проваджень, переданих до суду з обвинувальним актом, а також недостатній рівень відшкодування збитків, заподіяних корупційними злочинами та відсутність системного викриття злочинних вертикалей.

"Стосовно вашої підслідності, ви мусите проводити системну роботу з викриття злочинних схем, де є правоохоронці, які «кришують» цілі галузі. Потрібно блокувати корупційні вертикалі знизу до верху. Це системні болі і хвороби держави. Треба працювати і давати реалізації. Кожного дня ви отримуєте зарплату не заради процесу, а заради результату. Також повинно бути реальне відшкодування встановлених збитків. Ви той орган, який має системно і методично займатися всім цим", — констатувала Венедіктова.

Генпрокурор доручила керівництву Держбюро розслідувань протягом двох місяців скорегувати роботу на зазначених напрямках і усунути виявлені недоліки.

    Реклама на dsnews.ua