• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Верховний суд взяв до розгляду низку позовів від закритих Зеленським телеканалів

Верховний суд відкрив провадження за кількома позовами від телеканалів, на які було накладено санкції рішенням РНБО. Цьому рішенню було надано силу указом президента від 2 лютого

Реклама на dsnews.ua

Провадження відкрито вже за трьома позовами компаній ТОВ "Новини 24 години" (NewsОne), ТОВ "Лідер-ТВ" і ТОВ "Новий формат ТВ" (телеканал "112 Україна").

Слухання справ призначено на кінець березня — початок квітня. У рамках підготовки справ до слухання судом за клопотанням позивачів затребувано документи від президента України та Ради національної безпеки та оборони України, які стали підставою для запровадження санкцій.

Також судом задоволено прохання позивачів про залучення до участі у справі як третіх осіб Ради національної безпеки та оборони України, Служби безпеки України та Верховної Ради України. Таким чином, органи, які брали участь у підготовці запровадження санкцій проти телеканалів, постануть перед судом у відкритому судовому процесі, де повинні будуть повідомити про конкретні факти, що послужили підставою для закриття телеканалів.

Справам, за якими відкрито провадження у Верховному суді, присвоєно номери: 9901/34/21, 9901/42/21, 9901/45/21.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua