• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Відлуння опитування Зеленського: Рада поцікавилася в Telegram, чи варто скорочувати число нардепів до 300

Реклама на dsnews.ua

На каналі Верховної Ради в Telegram стартувало опитування користувачів на предмет того, чи варто скорочувати кількість парламентарів з 450 до 300

Питання на каналі звучить наступним чином: "Чи підтримуєте скорочення кількості народних депутатів з 450 до 300?", Передає "ДС".

Пропонуються наступні відповіді: "Так", "Ні" і "Не визначився".

Як повідомляла "ДС", комітет Верховної Ради з питань правової політики рекомендував парламенту прийняти в цілому законопроєкт №1017 про зменшення конституційного складу ВРУ з 450 до 300 народних депутатів.

Нагадаємо, восени 2020 року в опитуванні "5 запитань від президента" Володимир Зеленський запитав українців, як вони ставляться до ідеї скорочення кількості нардепів до 300 осіб. Офіс президента так і не відповів журналісту руху "Чесно" на інформаційний запит щодо правових підстав для проведення такого опитування та переадресував запит в партію "Слуга народу".

В "Слузі народу" заявили, що за зменшення складу Верховної Ради висловилися майже 90% опитаних. Ще до проведення опитування влада заявляла, що за його результатами до парламенту внесуть відповідні законопроєкти.

    Реклама на dsnews.ua