• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Виступ президента Литви у Раді може відбутися вже цього тижня

Президент Литви Гітанас Науседа може виступити у Верховній Раді в рамках робочого візиту до України у четвер, 18 березня

Гітанас Науседа
Гітанас Науседа / obzor.lt
Реклама на dsnews.ua

 Про це розповів голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час засідання погоджувальної ради в понеділок, 15 березня, передає "ДС".

«У четвер в Україні буде пан Науседа — це Президент Литовської Республіки. Було звернення до Верховної Ради України з пропозицією виступу пана Науседи в стінах парламенту», — сказав Разумков.

Спікер додав, що обговорив це з представниками депутатських фракцій та груп і вони підтримали таку ініціативу.

«Я думаю, що ми зможемо організувати цей процес, оскільки Литва є постійним нашим партнером, партнером як в рамках діяльності на майданчиках ПАРЄ, в рамках «Балтік+» і багато інших міжнародних організаціях, а також це є надійний партнер, з яким ми проходимо ті виклики, які сьогодні стоять перед Україною, перед Європою і в тому числі перед світом. Тому що нас єднає багато спільного і в історії, і, я впевнений, в майбутньому», — зазначив голова українського парламенту.

Нагадаємо, у грудні 2020 року президент Володимир Зеленський запросив Гітанаса Науседу з дружиною приїхати з офіційним візитом до Києва.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua