• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Віце-прем'єр України просить Захід настояти на перегляд мінських угод

Реклама на dsnews.ua
Віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков закликав Захід підтримати перегляд мінських угод

Відповідну заяву Він зробив у своєму блозі на сайті Atlantic Council, передає "ДС".

Він зазначив, що про необхідність нових підходів до врегулювання ситуації на Донбасі свідчить п'ятирічний глухий кут у мирних переговорах між Україною і Росією.

"По ряду причин умови мінських угод більше не відображають реалій на сході України. Це найбільш очевидно в зв'язку з лінією дотику, яка була ретельно зафіксована в офіційних мінських угодах. Лінія фронту, визначена на початку 2015 року, з тих пір застаріла у результаті подальшої російської окупації ще 1800 квадратних миль української землі", - говорить Він.

Також, за словами віце-прем'єра, західним лідерам необхідно переглянути роль та функції міжнародних інститутів, які беруть участь у мирних переговорах з Донбасу.

"Наприклад, ОБСЄ ніколи не розміщувала миротворців у великих масштабах для нейтралізації конфлікту. Тепер, можливо, прийшов час для такого кроку", - вважає Резніков.

Крім цього він заявив, що в разі, якщо звичайні коаліції не працюють, Україні варто подумати про створення нових і залученні нових союзників.

    Реклама на dsnews.ua