• USD 40.5
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Війна і виклики: Зеленський запропонував американському бізнесу вкладати в Україну

Президент Володимир Зеленський в Нью-Йорку провів зустріч із бізнесменами — представниками єврейської громади (American Jewish Committee) і закликав їх вкладати кошти в трансформацію України

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Президент зазначив, що Україна проводить масштабні трансформації, орієнтовані на впровадження європейських та євроатлантичних стандартів.

Зеленський повідомив, що Україна розробила амбітний план змін в державі. А розвиток економічної та інвестиційної взаємодії між Україною і США, за його словами, є одним з найважливіших пріоритетів.

"Дуже розраховуємо на підтримку партнерів, насамперед США, що дасть змогу нам здійснити трансформацію у короткі терміни. Закликаю вас долучитися до реалізації цього плану", — підкреслив він.

Глава держави ознайомив інвесторів з ситуацією на Донбасі і викликами в енергетичній сфері в звʼязку з запуском російського магістрального газопроводу "Північний потік — 2".

Президент зазначив, що Україна готується до жалобних заходів у звʼязку з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру і запросив взяти в них участь.

Зеленський також висловив подяку єврейській громаді США, яка має історичні звʼязки з нашою країною і внесла значний вклад в розвиток стратегічних відносин між Україною і Штатами.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський знаходиться в Нью-Йорку, де бере участь в роботі сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua