• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Війна на Донбасі: спостерігачі ОБСЄ заявили про більше 90 порушень перемир'я

Реклама на dsnews.ua

У період з вечора 15 січня по вечір 17 січня в Донецькій і Луганській областях Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала понад 90 випадків порушення режиму перемир'я

Про це йдеться в звіті СММ ОБСЄ за 18 січня, передає "ДС".

Так, в Донецькій області Місія зафіксувала 83 порушення режиму припинення вогню, в тому числі 6 вибухів невизначеного походження. Більшість цих порушень (в тому числі 4 вибухи невизначеного походження) відбулися в районах на північ від н. п. Широкино, а також на схід від н. п. Лебединське (обидва — підконтрольні уряду). За попередній звітний період в цій області зафіксовано 184 таких порушення.

У Луганській області СММ зафіксувала 8 вибухів невизначеного походження в районі н. п. Калинове (непідконтрольний уряду). За попередній звітний період в цьому районі таких порушень не зафіксовано.

Крім того, спостерігачі заявили, що на підконтрольній Україні території Донецької області виявлено 3 протитанкові гармати, розміщені з порушенням умов відведення. На окупованій Луганщині СММ зафіксувала 22 реактивних системи залпового вогню. Озброєння було розміщено з порушенням лінії відводу.

Як повідомляла "ДС", 18 січня терористи на Донбасі один раз порушили режим припинення вогню.

    Реклама на dsnews.ua