• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Влада Молчанова заявила, що мажоритарний акціонер ринку "Столичний" взяв у Stolitsa Group 3,5 млн дол авансу за продаж акцій і пропав

Реклама на dsnews.ua

Відомий київський підприємець Влада Молчанова заявила, що власник мажоритарного пакету акцій ринку "Столичний" взяв аванс за продаж акцій підприємства в розмірі 3,5 млн дол, після чого припинив будь-яке спілкування з потенційними покупцями. При цьому Молчанова спростовує заяви компанії "Goodlight capital limited" про спроби рейдерського захоплення ринку і будь-яких діях із заволодіння ринком з її боку або з боку Stolitsa Group

Відповідь на журналістський запит Владі Молчановій опублікувала на своїй сторінці в Facebook Світлана Крюкова, передає "ДС".

"У цій історії нас просто кинули. Я до сьогоднішнього дня намагаюся зустрітися зі Стельмахом. Мені цікаво послухати його особисто — що і у кого я намагалася захопити рейдерським шляхом. Це наклеп. І я подала в суд позов про спростування недостовірної інформації. Єдине побажання моє і Stolitsa Group — це в правовому полі, цивілізовано виконати зобов'язання по підписаних договорах ", — заявила Молчанова.

За словами Молчанової, компанія Stolitsa Group, акціонером якої вона раніше була, запросила її провести переговори про придбання акцій ринку "Столичний".

"Почалися переговори з усіма засновниками цього проекту. 22,5% належало компанії" Сучасні ринкові інновації ", 11,6% — належало Ігорю Панько, 11,6% — групі" Шувар ", і мажоритарна частка в 54% — компанії" Goodlight capital limited "(Гудлайт кепітел лімітед), яку представляв Олександр Стельмах. Отже, в 2018-му році ми почали і провели першу успішну операцію і придбали компанію" Сучасні ринкові інновації ". Далі почалися переговори. З "Шувар" і Панько ми досягли домовленостей ", — розповіла вона.

Також, за словами Молчанової, в січні 2019 року було досягнуто домовленості зі Стельмахом про покупку 54,25% частки в ринку "Столичний" за 12 млн дол. Були підписані два меморандуми, за якими були внесені 2 млн дол і 1,5 млн дол авансу.

"Наступний крок — Stolitsa Group мала звернутися до Антимонопольного комітету, що вона і зробила, а також публічно сповістила ринок про покупку. А продавці повинні були вивести компанію "Goodlight capital limited" (Гудлайт кепітел лімітед), у якій були проблеми з рахунками, зі складу власників часткою "Столичного ринку" і ввести нового засновника, на яку наша сторона повинна була здійснити платіж ", — розповіла вона.

У той же час, за словами Молчанової, з початку 2020 року мажоритарний акціонер вийшов з переговорів, а власники компанії просто перестали брати слухавку. При цьому, на ринку змінився менеджмент, а міноритарні акціонери перестали отримувати звіти про його роботу.

"Тоді ми звернулися в правоохоронні органи, так як нас по суті "кинули" на аванс. Порушили кримінальну справу, розслідування тривало близько підлозі року, після чого нас сповістили, що Стельмаху підписали підозру в шахрайстві. Ось і все. Тиждень тому в пресі піднявся шквал негативу в мою адресу. Все, в чому мене звинуватили — неправда. Як і Ви, я дізналася про ці події зі ЗМІ ", — заявила Молчанова.

Також автор заяви нагадала, що Stolitsa Group — це одна з найбільших україно-литовських інвестицій в Україну. Група інвестує в девелоперські проекти під своїм брендом і роздрібну торгівлю під брендом мережі супермаркетів "NOVUS". Один з останніх проектів — великий торгово-розважальний центр "Ретровіль" на Виноградарі.

    Реклама на dsnews.ua