• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Власник затриманого російського танкера написав "чолобитну" Порошенко

Реклама на dsnews.ua
Російський власник танкера "Механік Погодін", затриманого в порту Херсона, ТОВ "В. Ф. Танкер", направив звернення на адресу президента України Петра Порошенка

Звернення було опубліковане на сайті ТОВ, інформує "ДС".

"На думку компанії, президент держави повинен втрутитися в ситуацію з утриманням в порту Херсон російського танкера "Механік Погодін" і сприяти прийняттю справедливого рішення про звільнення судна", - сказано в заяві.
Росіяни вважають, що це "підтвердить готовність України забезпечити гарантовані права для партнерських іноземних компаній у відповідності з нормами міжнародного права".

Танкер "Механік Погодін" вже місяць залишається заблокованим у морському торговельному порту Херсон. Компанія стверджує, що "формальна причина" затримання танкера - це те, що будівництво судна в 2011 році фінансувала компанія АТ "ВЕБ-Лізинг", що входить в санкційні списки України.

"З метою зняття формального приводу для затримання судна компанія достроково завершила всі розрахунки за лізинговим договором і оформила право власності на судно на себе. Документи двічі надавалися в прикордонну службу, капітану Херсонського морського порту і Службу безпеки України, проте, заборона на вихід судна так і не знято", - сказано в заяві.

Росіяни також стверджують, що ніяких претензій до компанії "В. Ф. Танкер", судну або екіпажу нібито не надходило.

Як повідомляла "ДС", в серпні співробітники СБУ виявили та задокументували в порту Херсона російське судно, яке належить компанії, внесеної в український санкційний список.

    Реклама на dsnews.ua