• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Віцепрем'єр-міністром України може стати власниця манікюрного бізнесу

Власниця торгової марки "Експрес-манікюр" Олена Липівська-Ергюль претендує на посаду віцепрем'єра — міністра з питань стратегічних галузей промисловості

Олена Липівська-Ергюль
Олена Липівська-Ергюль / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить подана нею 29 вересня уточнена декларація кандидата на посаду в Єдиному державному реєстрі декларацій, передає "ДС".

Згідно з документом, право власності на торговельну марку "Експрес-манікюр" до активів Липівської-Ергюль відноситься з 2009 року.

Разом з тим дохід претендента на посаду за 2020 рік у розмірі 20,4 тис. грн вказаний від основного місця роботи — зареєстрованої в Туреччині компанії Sahne Vizyon Casting Turism.

Чоловік — громадянин Туреччини Ергюль Сюлейман Оузхан — за минулий рік отримав 633,84 тис. грн в турецькій компанії Tantur Tourism Co.

Згідно даним реєстру, людина з такими ж даними, як у чоловіка декларанта, була співвласником туристичної компанії "Карія тур", визнаної банкрутом у 2010 році.

Липівська-Ергюль володіє земельною ділянкою площею 1000 кв. м в селі Ревне Бориспільського району, спільно з чоловіком, донькою і батьком — квартирою в Києві 71,5 кв. м і разом з чоловіком і дочкою — квартирою 189,4 кв. м в Туреччині.

Крім цього, Липівська-Ергюль задекларувала 3 сумки Chanel загальною вартістю понад 700 тис. грн, одяг цієї марки і марки Fendi приблизно на 2 млн грн, а також ювелірні прикраси Cartier і Van Cleef & Arpels на суму близько 800 тис. грн.

В її власності знаходиться автомобіль Range Rover Sport 2016 р.в, в власності чоловіка — Mercedes-Benz E180 теж 2016 г. в.

Крім цього, на умовах договору лізингу з ТОВ "УЛФ-Фінанс" декларант користується Toyota Rav-4 Hybrid 2018 р.в.

Кандидат на посаду, зокрема, задекларувала готівкою $378 тис., EUR877 тис. і 1,5 млн грн. Майже 1 млн грн Липівська-Ергюль позичила третім особам.

Ергюль Сюлейман Оузхан має, серед іншого, внески в розмірі $147 тис. і EUR16,9 тис. В турецькому Garanti bank, також $ 285 тис. І EUR710 тис. готівкою.

Нагадаємо, нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура заявив, що розгляд питань про кадрові ротації в Кабінеті міністрів поки відкладено.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua