• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

ЗНО з англійської: В УЦОЯО прокоментували велика кількість скарг

Реклама на dsnews.ua
Український центр якості освіти надав пояснення учням, які зверталися за проблем з тестуванням з англійської мови: після ЗНО з цього предмету школярі з десятків міст України поскаржилися на погані умови його проведення

Про це УЦОЯО повідомив на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

Більшість школярів скаржаться на аудіювання. Переважно діти виражають своє невдоволення щодо якості звуку цієї частини тесту.

"Ви вважаєте це роз'ясненням? Спробуйте самі сісти за останню парту, відкрийте вікно і слухайте аудіотекст, начитаний спікером, який, очевидно, жує в момент запису", - відзначають люди в коментарях на сторінці УЦОЯО в Facebook.

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили, що найбільше скарг надійшло з Києва.

"Ми вдячні кожному учаснику тестування, який подав свою апеляцію. Заяви та зібрані матеріали по них направлені на розгляд до регламентних комісій відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти", - йдеться у відповіді УЦОЯО.

У відомстві додають, що учасники тестування скаржилися і на вимова дикторів, але заявили, що це "є необхідною вимогою для створення завдання різної складності".

Крім того, в УЦОЯО відзначили, що максимальні 200 балів отримає не той учень, який правильно виконав всі завдання тесту, а той, хто набере серед усіх найбільшу кількість балів.

Також експертна комісія Центру зазначила, що ретельно вивчаються завдання тесту і тільки після цього встановлюється поріг "склав/не склав".

"Враховуючи це всі учасники тестування можуть бути впевнені, що для занепокоєння немає причин. Сама система ЗНО відпрацьована достатньо, щоб бути не вразливою до окремих організаційних проблем тестування", - підсумували в УЦОЯО.

Учні, їх батьки та викладачі скаржилися на тестування і в коментарях до запису відомства.

    Реклама на dsnews.ua