• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Військові шоковані розведенням військ, - Білецький

Реклама на dsnews.ua
Українські вояки на фронті, кров'ю платили за кожен метр відвойованої землі, не сприймають ідеї розведення військ у Станиці Луганській, Золотом і Петровському

Про це в програмі "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна" заявив лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький, інформує "ДС".

"Я знаю настрої в бригадах... Люди глибоко не те що не сприймають - люди глибоко шоковані. За кожен метр землі платили кров'ю, а тепер їм кажуть просто відійти. Просто - забирайтеся геть, це нічого не коштувало абсолютно", - заявив Білецький.

Він також розповів, що в Золотом, де заплановано розведення сил, настрою "абсолютно панічні".

"Золоте - один з небагатьох селищ, який прямо підтримував українських військових. Там живе велика кількість людей, які служать в бригадах. Вони шоковані. Вони не знають, куди їм подітися. Вони розуміють, що Україна просто їх залишає", - резюмував Білецький.

Колишній секретар РНБО Олександр Данилюк заявив, що у військових немає довіри до необдуманих рішень влади і вони вважають розведення військ поблизу Станиці, Золотого і Петровського небезпечним, адже воно відбувається в осінньо-зимовий період і призведе до збільшення "сірої зони".

"Вони (військові - ред.) просто розуміють, що якщо це робити, то, по-перше, взимку це робити складно, навіть небезпечно, тому що треба рухатися по відкритій місцевості, тому що немає листя і так далі. Але є ще інші моменти-чисто технічні, коли мені показували, що створюються ризики. Інше питання - чи буде це сприяти зменшенню втрат на фронті. Насправді, ми збільшуємо "сіру зону", в якій зможуть працювати і диверсійні групи і снайпери, і це абсолютно не гарантує нічого й відкриває простір для провокацій", - підкреслив Данилюк.

Раніше "ДС" повідомляла, що лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький зняв відеозвернення до президента України Володимиру Зеленському, якого звинуватив у здачі національних інтересів країни.

    Реклама на dsnews.ua