• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Волкер зажадав від Росії стати мирним сусідом для України

Реклама на dsnews.ua
Кремль в рамках переговорів повинен визнати, що буде мирно сусідити з Україною, Грузією та Молдови

Про це спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер заявив в ході панельної дискусії в рамках форуму "Ялтинської європейської стратегії" (YES) у суботу, 15 вересня, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

Коментуючи питання модератора про шанси деескалації конфлікту на Донбасі та можливості його рішення, Волкер заявив: "Це штучний конфлікт, створений і спровокована Росією".

"Але ми готові до переговорів, проте Росія повинна приймати в них участь. Нам потрібно, щоб Росія визнала, що буде мирно жити зі своїми сусідами, поважаючи їх межі та дотримуючись Гельсінські принципи", - заявив Волкер.

Він підкреслив, що не Росії вирішувати майбутнє своїх сусідів".

"Сама Україна повинна вирішувати своє майбутнє, а Росія повинна погодитися стати хорошим мирним сусідом для України, Грузії і Молдови", - додав Вокер, говорячи про безпеку країн, які, як Україна, "не члени НАТО, і не друзі Росії".

Нагадаємо, раніше Волкер підкреслив, що осінні "вибори" в Донбасі, оголошені проросійськими сепаратистами, - нелегітимні і порушують логіку мінського процесу.

    Реклама на dsnews.ua