• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Волинець вимагає звільнити голову НКРЕКП Тарасюка

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат від "Батьківщини", голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець вимагає звільнити голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Валерія Тарасюка

"Зареєстрував звернення до Національного агентства з питань запобігання корупції про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції" на ім'я прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля про припинення повноважень члена НКРЕКП Тарасюка Валерія Володимировича", — написав Волинець на сторінці в Facebook, опублікувавши відповідний документ.

Він підкреслив, що регулятор, НКРЕКП, має бути незалежним, але у Тарасюка є особисті інтереси в роботі комісії і він не може приймати об'єктивні рішення.

"Регулятор має бути незалежним. Однак наскільки можливо прийняття об'єктивних чи неупереджених рішень, виконання чи невиконання певних дій членом НКРЕКП, в конкретному випадку Валерієм Тарасюком, якщо є приватний інтерес в роботі Нацкомісії? Сподіваюся, що повноважні органи приймуть об'єктивне рішення з цього кадрового питання", — додав Волинець.

Він також повідомив, що на п'ятницю, 18 вересня, заплановане засідання Антикризового енергетичного штабу, де будуть розглянуті кадрові питання.

"Порядку денного ще немає, проте одне з найбільш актуальних питань, рішення якого здатне серйозно впливатиме на стан як енергетичної, так і вугільної галузей, — кадрове. Кадри, які якщо і не вирішують все, однак від професіоналізму і сумлінності яких так багато залежить", — підкреслив Волинець.

    Реклама на dsnews.ua