• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Повстання мерців": Губарєв заявив про кризу в "ДНР" і своїх політичних амбіціях

Реклама на dsnews.ua
Один з колишніх ватажків "ДНР" Павло Губарєв після тривалого мовчання знову сплив в інформаційному просторі і заявив про намір стати новим ватажком псевдореспублики

Про це йдеться в його зверненні до мешканців Донбасу, передає "ДС".

"З-за підлого вбивства Олександра Захарченко, в "Донецької народній республіці" настала політична криза. Захарченко, незважаючи на наші розбіжності з багатьох питань, що був моїм другом і соратником. Мені гірко від того, що його більше немає... Всі розуміють, що по-справжньому легітимною може бути лише влада, яка отримала підтримку народу, а не чиновників. Тому 11 листопада відбудуться вибори голови ДНР". Ми будемо самі вирішувати свою долю, майбутнє нашого рідного Донбасу буде залежати лише від нашої волі. Ніякі київські чиновники або міжнародні організації не будуть вирішувати за нас, як нам жити, куди йти, що робити", - написав він.

При цьому терорист похвалився своїми "успіхами" у відділенні частини Донбасу від України і заявив, що нині хотів би балотуватися на посаду глави ДНР".

"Я йду на вибори "голови" республіки. Я йду зі своєю програмою. Я йду зі своєю командою. Але найважливіше - я йду з нашою спільною мрією. Мрією про щасливою, вільною і багатою життя. Мрією про возз'єднання з Росією. Мрією про мирне прекрасному майбутньому", - сказав Губарєв.

Нагадаємо, замість убитого Захарченко "ДНР" тимчасово очолює Денис Пушилин.

    Реклама на dsnews.ua