• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Лікарі оглядають жителів Херсонської області з-за викидів в Криму

Реклама на dsnews.ua
Бригади лікарів проводять огляд населення в Каланчацькому та Чаплинському районах, розташованих поблизу окупованого Криму, через інформації про хімічні викиди заводу "Титанові інвестиції"

"Сьогодні, 5 вересня, о шостій ранку група обласних лікарів вирушила до села Каланчацького та Чаплинського районів для обстеження, в першу чергу, дітей, адже, за неофіційною інформацією, хімічні викиди заводу "Титанові інвестиції", який знаходиться в окупованому РФ Криму, збільшилися в рази", - йдеться в заяві прес-служби Херсонської облдержадміністрації, повідомляє "ДС".

У цих районах працюють чотири бригади і відбувається огляд населення серед сіл, прилеглих до заводу.

"В ході обстеження працюють обласні лікарі вищої категорії, серед яких кардіологи, педіатри, терапевти, отоларингологи. Зараз серед дорослого населення випадків захворювань поки не виявлено. А серед дітей 5-7-х класів виявлено близько 20 випадків ларингіту, слизетечения, подразнення слизової оболонки. При цьому не можна точно стверджувати, що виявлені захворювання пов'язані з хімічними викидами кримського заводу "Титанові інвестиції". Результати обстежень отримаємо після лабораторних досліджень", - поінформував директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Віктор Короленко.

Більше про екологічну катастрофу в окупованому Армянську ви можете прочитати тут.

    Реклама на dsnews.ua