• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Всі КПВВ на админгранице з Кримом відновили роботу

Реклама на dsnews.ua
Згідно з розпорядженням уряду України з 14 червня повністю відновлено пропуск на всіх контрольних пунктах в'їзду/виїзду (КПВВ) на админгранице з тимчасово окупованої АР Крим

Про це поінформував прес-центр Державної прикордонної служби України, передає "ДС".

В перший день відновлення роботи КПВВ на окуповану територію України пропустили 54 людини, 12 з них окупанти відмовили у пропуску, мотивуючи відсутністю достатніх підстав.

З окупованої території були пропущені 108 осіб. Всі вони будуть проходити самоізоляцію за допомогою програми Дій вдома".

"Постановою уряду № 480 внесено зміни в документи, що регламентують порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Згідно цим змінам під час карантину прикордонники відмовляють у виїзді з тимчасово окупованої території України особам, які не дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу "Дій вдома", - йдеться в повідомленні.

З правилами перетину лінії розмежування на Донбасі можна ознайомитися тут.

Як повідомлялося, вранці 15 червня в Україні зафіксовано 31 810 випадків інфікування коронавірусом, за минулу добу заразилися 656 осіб. За період пандемії помер 901 чоловік.

    Реклама на dsnews.ua