• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ВСП тимчасово відсторонив двох спійманих на хабарах суддів

Реклама на dsnews.ua
Вища рада правосуддя тимчасово відсторонив двох суддів у зв'язку з притягненням їх до кримінальної відповідальності

Відповідні рішення ВСП прийняла за результатами розгляду клопотань заступника генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницкого, інформує Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВСП, передає "ДС".

"Тимчасово, до 4 жовтня 2018 року, відсторонити суддю Барського районного суду Вінницької області Хитрука Володимира Миколайовича від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності", - йдеться у рішенні.

За даними САП, Хитрук "підозрюється в отриманні від адвоката неправомірної вигоди у розмірі 1 000 гривень за закриття адміністративного провадження по справі про вчинення громадянином В. адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 130 КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), у зв'язку з малозначністю вчиненого правопорушення".

Крім того, ВСП тимчасово, до 29 жовтня 2018 року, відсторонив суддю апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Як зазначено в клопотанні САП, Пономаренко "підозрюється в отриманні у відповідності з висунутими їм раніше вимогою від громадянина Р. неправомірної вигоди у розмірі 30 000 гривень за вплив на суддів Соснівського районного суду міста Черкас, які повинні були розглядати справу про адміністративні правопорушення, передбачених статтею 130 Кодексу про адміністративні правопорушення.

    Реклама на dsnews.ua