• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

ЗСУ отримали модернізований літак МіГ-29 (ФОТО)

Львівський державний авіаційно-ремонтний завод передав Повітряним силам ЗСУ черговий винищувач МіГ-29МУ1 після капітального ремонту та модернізації

Модернізований винищувач МіГ-29
Модернізований винищувач МіГ-29
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Укроборонпрома, передає "ДС".

Вказано, що літак успішно здійснив випробувальні польоти та відбув до місця дислокації ПС ЗСУ. 

Роботи виконано в рамках державного оборонного замовлення. Фахівці заводу модернізували системи і обладнання та продовжили ресурсні показники винищувача. Зокрема, МіГ-29МУ1 отримав нову авіоніку та капітально відремонтовані двигуни.  

МіГ-29МУ1
МіГ-29МУ1

Літак тепер має збільшену точність навігації і дальність застосування автоматизованих засобів інструментальної посадки. Це стало можливим завдяки інтегрованому в бортове радіоелектронне обладнання приймачу системи супутникової навігації. Крім того, було здійснено заміну блока приймача бортової РЛС, що дало змогу підвищити її надійність за рахунок використання нової, більш сучасної елементної бази. Насамкінець розширено спектр частот радіостанції під вимоги ІКАО. 

Довідка: ДП "ЛДАРЗ" – єдине підприємство в Україні, яке відновлює МіГ-29 для Повітряних сил Збройних сил України. Винищувач МіГ-29 є основним бойовим літаком ЗСУ. Багатофункціональність винищувача дає змогу використовувати його для виконання завдань протиповітряної оборони і для завдання ударів.

Нагадаємо, головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак у день 80-річчя початку війни нацистської Німеччини та Радянського Союзу зазначив одвічну готовність українців захищати свою Батьківщину.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua