• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Викид хімречовин в Армянську: МЗС передасть звернення в Організацію по забороні хімічної зброї

Реклама на dsnews.ua
Україна передасть звернення до міжнародної Організації по забороні хімічної зброї (ОЗХО) з приводу хімічних викидів і забруднення повітря в окупованому криму на заводі "Кримський титан"

Про це повідомила прес-секретар Міністерства закордонних справ (МЗС) Мар'яна Беца, передає "ДС" з посиланням на "5 канал".

За словами Беци, на сьогодні МЗС збирає у компетентних органів всю інформацію, та необхідні матеріали і докази хімічного викиду в Криму.

"Звичайно, ми засуджуємо всі ці дії і нам потрібно для передачі в Організацію по забороні хімічної зброї повний пакет документів. Ми збираємо зі всіх причетних, компетентних органів всю інформацію, всі матеріали, всі докази. Нам потрібна експертна оцінка наших відомств, і як тільки ми отримаємо їх - я думаю, це буде найближчим часом - ми відразу передамо це в Організацію по забороні хімічної зброї", - підкреслила прес-секретар МЗС.

Вона також додала, що відповідальність за ситуацію із заводом "Кримський титан" Україна повністю покладає на Російську Федерацію.

Більше про катастрофу на заводі "Кримський титан" в окупованому Армянську читайте тут.

    Реклама на dsnews.ua