• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Вишинський міг отримати посаду у Кисельова, - Фейгін

Реклама на dsnews.ua
Головний редактор "РИА Новости Украина" Кирило Вишинський, якого Україна видала Росії в рамках обміну "35 на 35, може працевлаштуватися в інформагентстві "Росія сьогодні", яким керує пропагандист Дмитро Кисельов

Таку думку висловив російський юрист, адвокат українського політв'язня Романа Сущенко Марк Фейгін, коментуючи питання про долі Вишинського та інших переданих РФ ув'язнених, інформує "ДС" з посиланням на Оглядач.

"На фасаді будівлі "Росія сьогодні" (я поруч живу, на Остоженке в районі парку Культури) цілий рік була ілюмінація, що Вишинський постраждав за свободу, він повернеться і так далі. І я так думаю, що йому вже визначено місце у Кисельова в цьому агентстві", - припустив Фейгін.

"Наскільки я розумію, він буде самим благополучним з усіх, кого забрали", - уточнив він.

Що стосується інших засуджених, яких Україна відпустила 7 вересня, то Фейгін назвав їх подальшу долю повній "загадкою".

"У Росії про це ніхто ніколи не дізнається, ці люди просто розчиняються в темному ефірі... Дивіться. Хто повернувся в Україну - його все одно знайдуть журналісти. Вони ж не будуть питати у влади дозволу взяти інтерв'ю у того ж Сущенко або Гриба? А в Росії цього немає. У Росії преси немає", - розповів він.

За словами адвоката, журналісти "самі нікого шукати не будуть, тому що спецслужби їм можуть дати по руках".

Тому дізнатися їхню долю з ЗМІ ви не зможете", - пояснив Фейгін.

Нагадаємо, пропагандист був звільнений у рамках обміну між Україною і Росією за формулою "35 до 35". Раніше він взагалі відмовлявся брати участь в обміні, заявляючи, що має намір доводити свою невинність в українських судах.

Під час прибуття в Москву Вишинський заявив, що повернеться в Україну, щоб "довести свою невинність".

У прокуратурі розповіли, що все ще вважають пропагандиста Кирила Вишинського підозрюваним у справі про державну зраду.

Пізніше ряд російських ЗМІ повідомив, що Кирила Вишинського госпіталізували.

Також у ЗМІ заявили, що із-за цього Вишинський навряд чи зможе бути присутнім на судовому засіданні в Києві у своїй справі, яке повинно було відбутися 16 вересня, але було перенесено на 23 вересня у зв'язку з відпусткою судді.

 

    Реклама на dsnews.ua