• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Виступ Хакамади на бізнес-форумі в Києві скасували

Реклама на dsnews.ua
Компанія-органзитор заходи "Taryan Group заявила про скасування виступу скандального російського політика Ірини Хакамади, яка після окупації Криму РФ називала Путіна переможцем і пропонувала викупити півострів

Про це компанія повідомила на своїй сторінці в мережі Facebook, передає "ДС".

За словами організаторів, вони запросили спікерів з різних куточків світу, щоб вони поділилися своїм життєвим досвідом і своїми цінностями.

"Але так вийшло, що деякі з цих цінностей, на перевірку, не відповідають нашим. І дізналися ми про це не пізніше, ніж хотілося б", - йдеться в повідомленні.

"Ми хочемо вибачитися перед нашими гостями, за те, що один із запланованих спікерів - бізнес-тренер Ірина Хакамада - не виступить на DreamBIG Forum. Незважаючи на те, що ми провели первинну перевірку і погодили можливість її в'їзду з відповідними органами, ми змушені відмовитися від її виступу. Тому що є речі, які для нас є важливими і непорушними, і позиція щодо них не може бути двозначною", - повідомили в компанії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що скандальний російський політик Ірина Хакамада виступить на бізнес-форумі в Києві.

Довідка

В 2014 році, російський політик Ірина Хакамада пропонувала викупити Крим в України і так вийти з конфлікту, легалізувавши аннексированную територію в складі Росії. У 2017 році в інтерв'ю "Радіо Свобода" Хакамада підтвердила свою позицію.

    Реклама на dsnews.ua