• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Японія виділила Україні $1,85 млрд, які пішли на ЗСУ, біженців та медицину

Реклама на dsnews.ua
Починаючи з 2014 року Україна отримала від уряду Японії допомогу на суму $1,85 млрд, і ці кошти були виділені як на Збройні сили України, так і на інші не пов'язані з сектором оборони і безпеки напрямки

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

"Незважаючи на те, що наші країни розташовані далеко один від одного, відносини між Україною та Японією - приклад побудови ефективних відносин. Ми сподіваємося на подальший розвиток і поглиблення українсько-японських відносин", - зазначив міністр оборони України Степан Полторак на переговорах з послом Японії в Україні Сумі Шигеки.

У Міноборони уточнили, що "в цілому, починаючи з 2014 року, за інформацією посольства Японії, сума допомоги Україні від Японії складає $1,85 млрд".

"Мова йде не тільки про військову допомогу, а про допомогу Японії в цілому. Це кошти, виділені на різні програми. Наприклад, спрямовані на поліпшення економічної ситуації в Україні, і матеріальна допомога медичним установам та кошти, виділені для вирішення питань з внутрішньо переміщеними особами", - пояснили в українському оборонному відомстві.

Також в Міноборони повідомили, що нещодавно військові госпіталі сектору безпеки і оборони отримали нове медичне обладнання на суму $2,5 млн, "зокрема, медичні установи Міністерства оборони України - на суму $680тыс".

    Реклама на dsnews.ua