• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Яценюк: "Народний фронт" підтримає на виборах виключно члена партії. Якщо Порошенко набуде НФ, ми про це подумаємо

Реклама на dsnews.ua
Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк розповів про можливого кандидата від партії на пост президента

"Партія "Народний фронт" ухвалить рішення про висунення кандидатури на президентських виборах під час з'їзду в січні 2019 року", - повідомив лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк в ефірі львівського телеканалу "Перший західний" 10 грудня.

"Народний фронт" може розглядати підтримку тільки одного кандидата в президенти - лідера політичної партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка", - сказав він.

Однак, підкреслив Яценюк, "Народний фронт", він як прем'єр-міністр і його уряд потрапили "під шквал серйозної дискредитації": "Брудна кампанія тривала три роки, на яку, за заявою народного депутата Онищенко, яке він публічно дав британському виданню Independent, він витратив 30 млн доларів, на дискредитацію персонально Яценюка і "Народного фронту".

"Чи можу я брати участь у президентських виборах? Звичайно. Але треба дивитися реально. Я ніколи не піду на те, щоб бути фактично технічним кандидатом. Я можу або виграти, або не брати участь. На з'їзді партії ми визначимося про наше майбутнє, яким чином партія буде брати участь у президентських виборах навіть у тому випадку, якщо буде інше рішення, ніж висунення кандидата в президенти від партії", - підкреслив лідер НФ.

Відповідаючи на питання ведучого, чи не виключає "Народний фронт" можливості підтримки Порошенко на президентських виборах, Арсеній Яценюк підкреслив: "Народний фронт" не виключає можливість підтримки виключно члена партії "Народний фронт". Якщо Петро Порошенко стане членом політичної партії "Народний фронт", ми подумаємо про це".

    Реклама на dsnews.ua