• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Яценюк показав школярам гігантський паспорт

Реклама на dsnews.ua
Прем'єр приніс в Кабмін величезний макет ID-карти

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вручили ID-картки 16-річним юнакам і дівчатам, які отримують свій перший паспорт, повідомляє "ДС".

"Ви перші в Україні, хто отримує паспорти не радянського зразка, а новий паспорт, який йде у вигляді ідентифікаційної картки з чіпом", - заявив Яценюк.

Він зазначив, що нові ID-карти необхідні також для того, щоб прискорити видачу біометричних паспортів.

Варто відзначити, що Яценюк для демонстрації приніс у Кабінет міністрів ID-карту величезного розміру, щоб всі присутні могли докладно розглянути новий документ.

Як повідомляла "ДС", 11 січня в Україні розпочалася видача нових паспортів у формі ID-карти.

Читайте також:

За даними ДМС, паспорт у вигляді пластикової картки є самостійним документом і не завжди вимагає зчитування з нього додаткової інформації, а ті служби, яким ця інформація знадобиться, будуть забезпечені відповідними пристроями.

Варто відзначити, що раніше поліграфкомбінат "Україна" оприлюднив інформацію про захисних особливості паспорта громадянина України нового зразка. Зокрема, мова йде про 17 елементи захисту, які дозволяють перевірити достовірність ідентифікаційного документа без застосування додаткових експертних заходів. Зазначені елементи захисту використовувалися виробником у відповідності з постановою КМУ від 25.03.2015 № 302 (із змінами), якою затверджено зразки та технічні описи нового паспорта громадянина України.

    Реклама на dsnews.ua