• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Яценюк розповів про свої вимоги до Медведєва

Реклама на dsnews.ua
Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв під час початку агресії проти України двічі дзвонив вже екс-главі Кабміну Арсенія Яценюк

Про це Яценюк заявив в ході допиту в Оболонському суді Києва в рамках справи про держзраду екс-президента Віктора Януковича, передає "ДС" з посиланням на "112 Україна".

"У мене було дві розмови з прем'єр-міністром Росії Медведєвим. Під час першої розмови я йому сказав: "Ви повинні невідкладно повернути свої війська в бараки в зони постійної дислокації, ви повинні припинити порушення міжнародного права. Якщо є будь-які питання, які стосуються наших двосторонніх відносин, ми готові дискутувати, але незаконна анексія і напад на Україну - це те, що порушує міжнародне право, і те, що підриває наші двосторонні домовленості. Це є неприпустимим", - згадав Він.

Під час другого розмови, зазначає політик, він також вимагав прибрати з території України проросійських сепаратистів.

"...я навіть пам'ятаю цитату, я йому сказав таку фразу: "Ви своїх покидьків приберіть з України, і далі ми з вами будемо говорити про соціально-економічні аспекти". Це був якийсь дивний дзвінок, який стосувався розвитку економічних відносин між Україною і Росією. Це при тому, що Росія здійснила військову агресію. І перший, і другий раз ініціатором був Медведєв", - зазначив Яценюк.

Нагадаємо, політик заявив, що харківські угоди екс-президента-втікача Віктора Януковича призвели до анексії Криму.

    Реклама на dsnews.ua