• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Яценюк завтра збере силовиків і видасть спецзамовлення по справах про банду Януковича

Реклама на dsnews.ua
Прем'єр здивований, що жодна справа досі не розслідувана

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк у четвер, 21 січня, проведе зустріч з керівниками силових відомств, щоб передати їм список кримінальних справ, які потребують негайного розслідування. Як повідомляє "ДС", про це Яценюк повідомив під час засідання Кабміну у середу, 20 січня.

"Як прем'єр-міністр, я ініціюю зустріч генерального прокурора, міністра внутрішніх справ, керівника Національної поліції, голови СБУ, нового антикорупційного прокурора, міністра юстиції з метою, щоб передати від імені уряду України перелік кримінальних проваджень, які вимагає невідкладного розслідування і притягнення корупціонерів до відповідальності", - заявив Яценюк.

При цьому він заявив, що жодна справа щодо представників колишньої влади досі не розслідувано.

"У першу чергу, хочу відзначити, що у нас так і не розслідувано практично жодна угода Януковича і колишнього режиму... Я сподіваюся, що завтра у нас буде дуже ефективний і предметна розмова", - сказав прем'єр-міністр.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", 20 січня заступник генерального прокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що його відомство не буде займатися поверненням активів колишнього президента Віктора Януковича в Україну.

    Реклама на dsnews.ua