• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Є загроза для життя: адвокати просять про застосування заходів безпеки щодо Стерненка

Адвокати одеського активіста Сергія Стерненка подали заяву про переведення в найкоротші терміни їхнього підзахисного з Одеського СІЗО до Києва

Сергій Стерненко
Сергій Стерненко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні юридичної компанії "Міллер", передає "ДС".

"Як неодноразово зазначалося, за нападом на українського активіста Сергія Стерненка стояли представники правоохоронних органів міста Одеси. Саме тому перебування Сергія в Одеському СІЗО, куди його доставили після оголошення вироку, несе реальну загрозу його життю та здоровʼю".

Адвокат Стерненка Масі Найєм подав відповідну заяву на ім’я керівника Одеського СІЗО Сергія Чишкали з проханням перевести Стерненка до Києва.

На розгляд заяви закон відводить 3 дні. Захист сподівається на об’єктивне рішення з боку очільника Одеського СІЗО в найкоротший термін.  

Нагадаємо, 23 лютого Приморський суд Одеси визнав Сергія Стерненка винним у викраденні людини та засудив його до семи років і трьох місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Крім того, Стерненка визнали винним у незаконному зберіганні зброї — травматичного пістолета. За словами Стерненка, пістолет він знайшов біля будинку. В результаті, активісту призначили покарання за розбій і зберігання зброї, а за викрадення людини — звільнили від відповідальності за закінченням строків давності.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua