• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Єрмак не виключив зустріч з Козаком наступного тижня

Реклама на dsnews.ua

Радники лідерів країн-членів "Нормандської четвірки" можуть провести зустріч в онлайн-форматі наступного тижня

Про це заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак, який представляє Україну в даних переговорах, під час виступу в Chatham House в Лондоні, передає "ДС" з посиланням на "Новости Донбасса".

"На наступному тижні, можливо, у нас пройде відеоконференція політичних радників. Ми будемо говорити про те, щоб якомога швидше відбувся саміт (лідерів Нормандського формату) і були прийняті якісь рішення", — заявив Єрмак.

Також він сказав, що проведення наступного саміту лідерів не є самоціллю України.

"Але війна йде на українській землі. Тому ніхто більше нас не зацікавлений, щоб ця війна припинилася. Ми вважаємо, що ця зустріч має відбутися якомога швидше", — підкреслив він.

За словами глави ОП, Україну в цьому прагненні провести саміт підтримують її партнери по Нормандського формату — Німеччина і Франція.

Крім того, Єрмак повторив свій недавній тезу про те, що український план по врегулюванню конфлікту з Донбасу вже "лежить на столі".

"Сьогодні вже неможливо сказати, що щось не робиться Україною. Сьогодні або Росія дійсно готова до припинення війни, або має сказати, що не готова до цього", — підкреслив глава ОП.

Як повідомляла "ДС", попередня зустріч "нормандських" радників відбулася 11 вересня в Берліні. За її підсумками учасники підтримали продовження режиму припинення вогню і домовилися провести ще одну зустріч найближчим часом.

Заступник глави адміністрації президента Росії Дмитро Козак, заявив, що зустріч пройшла "без проривів" в питанні врегулювання конфлікту на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua