• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"ЄС" ініціює скликання позачергової сесії Київради через катастрофічну ситуацію з коронавірусом у столиці

Столичні депутати «Європейської Солідарності» звертаються до мера Віталія Кличка з вимогою скликати термінову позачергову сесію Київської міської ради з метою збільшити бюджетне фінансування лікарів та медичних закладів столиці через критичну епідеміологічну ситуацію у Києві

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова столичного осередку партії «ЄС» та секретар Київради Володимир Прокопів, передає "ДС" з посиланням на сайт політсили.

За його словами, Марина Порошенко, лідер списку «ЄС» до Київради, сьогодні уже заявила, що приріст хворих на добу в Києві складає понад 10%. «І це створює вкрай загрозливу ситуацію в місті, коли багато киян просто фізично не зможуть отримувати необхідне медичне забезпечення у разі складного перебігу хвороби», – додав Прокопів.

Він також відзначив: «Те, що така негативна тенденція зберігатиметься в Україні й Києві надалі, вказують прогнози представників Всесвітньої організації охорони здоров’я. Наголошу, що деякі медичні заклади Києва, наприклад, клінічні лікарні №6, №7, №9 вже мають майже 100%-у заповненість ліжок хворими на COVID-19».

Саме тому «Європейська Солідарність» пропонує на позачерговій сесії Київради переглянути бюджет та перегрупувати окремі видатки на пріоритетні сьогодні цілі: доплати лікарям та фінансування медичних закладів, які займаються лікуванням хворих на COVID-19. «На жаль, держава ситуацію з коронавірусом фактично пустила на самотік. Тому ми повинні зробити все, що в наших силах, аби захистити та фінансово підтримати фахівців, які сьогодні опинилися на передовій у боротьбі з коронавірусом», – зазначив секретар Київради.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» у Верховній Раді прийшли до Національного антикорупційного бюро з вимогою провести розслідування незаконних витрат державних коштів з фонду боротьби з коронавірусом. Депутати також планують звернутись до адміністративного суду щодо законності дій уряду Дениса Шмигаля із перерозподілу цих коштів.

Як писала "ДС", Марина Порошенко, перший номер списку партії «Європейська Солідарність» у Київраду, сьогодні заявила, що реальний стан у медичних закладах Києва викликає серйозне занепокоєння. Лікарні першої хвилі переповнені, лікарні другої хвилі теж знаходяться на межі заповнення. При такій тенденції вже за 10 днів в медичних закладах столиці може настати повний колапс.

    Реклама на dsnews.ua