• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Європейська солідарність" виявилась найбільш дисциплінованою фракцією у вересні, - КВУ

Реклама на dsnews.ua

Комітет виборців України проаналізував відвідування фракціями та народними депутатами пленарних засідань Верховної Ради у вересні

Про це йдеться в повідомленні КВУ в Facebook, передає "ДС".

Найвищі показники відвідування серед фракцій ВР у депутатів «Європейської солідарності». В середньому на засіданнях Ради було зареєстровано 64% депутатів фракції.

Нижчі результати в групи «Довіра» та депутатів «Слуги народу» – в середньому 59% відвідування.

У депутатів «Голосу» показники відвідування на рівні 54%, «Опозиційної платформи За життя» — 46%, ВО «Батьківщина» — 43%, групи «За майбутнє» — 40%.

За даними КВУ, в середньому на засіданнях Ради було зареєстровано лише 235 народних депутатів, що є рекордно низькими показниками. Як правило, кількість депутатів, які відвідують засідання у ВР 9 скликання є більшою і становить понад 300 депутатів. Так, упродовж роботи 2 сесії Верховної Ради (вересень-січень) в середньому на засіданнях Ради було зареєстровано 348 народних депутатів із 423. Після початку пандемії (березень-квітень) на пленарних засіданнях було зареєстровано в середньому 328 народних депутатів.

За словами голови КВУ Олексія Кошеля «на низьку відвідуваність депутатів вплинуло не лише загострення пандемії коронавірусу, але й початок місцевих виборів. У результаті частина політиків перебувають із виборчими турами по регіонах, а не в сесійній залі парламенту. Це є традиційною проблемою для України, коли внаслідок виборів робота парламенту фактично є паралізованою».

Всього у вересні було проведено десять пленарних засідань Верховної Ради.

У Раді рекордно низькі показники відвідування через вибори, - КВУКомітет виборців проаналізував відвідування фракціями...

Gepostet von КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ am Freitag, 2. Oktober 2020
    Реклама на dsnews.ua