• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

YouTube зазначив фільм з Путіним про захоплення Криму як потенційно образливий

Відеохостинг YouTube зазначив двома попередженнями пропагандистський фільм про захоплення Криму російського телеведучого Андрія Кондрашова "Крим. Шлях на Батьківщину".

Анонс фільму
Анонс фільму
Реклама на dsnews.ua

Перед переглядом стрічки з'являється плашка "Це відео може бути неприйнятним для деяких глядачів" (This video may be inappropriate for some users), передає "ДС" з посиланням на Медузу.

А якщо користувач погоджується продовжити перегляд, то з'являється ще одне попередження: "Даний контент, на думку учасників спільноти YouTube, містить матеріали, які можуть налякати або шокувати деяких користувачів" (The following content has been identified by the YouTube community as inappropriate or offensive to some audiences).

Скріншот
Скріншот

Після цього користувачеві знову потрібно натиснути кнопку згоди на перегляд.

Автор фільму пов'язав появу позначки в YouTube з майбутньою річницею анексії Криму, оскільки на цей час, за його словами, припадає "сплеск переглядів фільму". На думку Кондрашова, комусь може не подобатися, що його фільм показують в російських школах, "щоб розповісти учням, що було".

Нагадаємо, в даному фільмі Путін підтвердив, що анексією Криму займався особисто. При цьому детально виклав всю хронологію захоплення українського півострова.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua