• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Юрист Медведчука став заступником Венедиктової (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова 10 вересня призначила своїм заступником Максима Якубовського, який колись працював із кумом президента Росії Володимира Путіна Віктором Медведчуком

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ГПУ, передає "ДС".

Цього дня вона представила його колективу Офісу.

"Я знаю Максима Вікторовича як патріота, справжнього українського офіцера, людину, яка займалася створенням військових прокуратур, була в АТО і має бойову нагороду. Тому переконана, що він підсилить наші професійні ряди", — сказала вона.

Фото: gp.gov.ua
Фото: gp.gov.ua

Як відомо, Якубовський також повʼязаний з главою політради проросійської партії "ОПЗЖ".

ДОВІДКА: Якубовський з 1996 року працював в органах прокуратури, обіймав посаду помічника Одеського транспортного прокурора Південноукраїнської транспортної прокуратури. Після цього був старшим слідчим Одеської транспортної прокуратури.

З серпня 2014 він був заступником головного військового прокурора — начальником управління процесуального керівництва. У березні 2015 року Якубовський очолив військову прокуратуру Південного регіону. Він також має звання генерал-майора юстиції, яке присвоїв експрезидент Петро Порошенко.

У 2017 році Якубовський став заступником головного військового прокурора ГПУ.

Крім того, він працював в організації Віктора Медведчука "Український вибір".

Журналіст Дмитро Гнап повідомив в Facebook, що за станом на 2015 рік в офіційному профайлі юриста Якубовського на сайті Спілки адвокатів було вказано номер телефону, який збігався з центральним офісом "Українського вибору". Також з 2011 по 2013 рр. Якубовський працював експертом Центру правових ініціатив «Правова держава», який теж повʼязаний з Віктором Медведчуком.

У 2017 році видання PROSUD писало, що згідно з деклараціями Якубовського, кошти на купівлю та утримання елітних автомобілів, які були у нього в той час, неможливо пояснити офіційними доходами. Зокрема, тільки для покупки Audi Q7 всій його родині потрібно було б щонайменше 5 років не витрачати ні копійки ні на що інше. Незважаючи на це в матеріалі також було зазначено про те, що Максим Якубовський вибудував будинок під Одесою і купував інші автівки. Сам же прокурор, відповідаючи на запит журналістів, пояснив, що кошти на придбання автомобілів він заробив за два роки, під час яких не працював в прокуратурі, а також продажем авто Mitsubishi Outlander.

    Реклама на dsnews.ua