• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Юрист Порошенко розповів про проблеми з продажем "Рошен" в Росії

Реклама на dsnews.ua
Процес продажу російської частини бізнесу корпорації Roshen триває такими темпами, які тільки можливі

Про це в інтерв'ю "Лізі" заявив фінансовий радник президента України Петра Порошенка, керуючий директор інвесткомпанії ICU Пасенюк, інформує "ДС".

"Процес продажу російської частини бізнесу йде, наскільки він може йти. Станом на зараз активи, як і раніше арештовані. У нас були претенденти, вони проводили дью-ділідженс, але угода за поточних обставин не можна закрити", - повідомив Пасенюк.

При цьому ,відповідаючи на питання про зірваної угоди з російською "Слов'янкою", він заявив: "А чому ви думаєте, що "Слов'янка" була? Щоб щось зірвалося, воно спочатку має існувати, а інформацію з джерела "баби кажуть" не можу коментувати".

За словами Пасенюка, щодо продажу Roshen є проблема.

"Покупці в момент не готові виписувати чеки. Я вже багато разів пояснював, чому. Ми ж всі хочемо, щоб ринки зростали й сюди заходили інвестори. Ви ж не думаєте, що президент не зацікавлений у тому, щоб сюди заходили Nestle, Mondelez, Mars? Мене вчили, що для закриття угоди треба мислити на дві сторони. Поставте себе на місце власника. Ви думаєте, чи є якась сума грошей, якої йому вистачає на життя, заради якої він не може продати цей бізнес?" - зазначив він.

В цілому ж Пасенюк запевнив, що хоче продати Roshen.

"Якщо ви думаєте, що я або Rothschild не хочемо продати російський бізнес, ви помиляєтеся. І в будь який інший час я б вам сказав просто: "No comments", - резюмував він.

Нагадаємо, що 14 січня 2016 року Порошенко заявив про підписання в цьому році договору, за яким він передав свою частку в корпорації Roshen незалежний "сліпий траст під управлінням іноземного банку.

    Реклама на dsnews.ua