• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Юрій Луценко вирішив залагодити конфлікт з НАБУ за допомогою дружини

Реклама на dsnews.ua
Народний депутат фракції БПП Ірина Луценко має намір цього тижня внести до Верховної Ради законопроект про внесення змін у закон про НАБУ, щоб зняти протиріччя в роботі Антикорупційного бюро

Про це в ефірі каналу ICTV заявив її чоловік, генеральний прокурор Юрій Луценко, інформує "ДС" з посиланням на Depo.ua.

"Кажу шановному директору (НАБУ Артему Ситнику - ред.), У тебе є дозвіл суду на зняття інформації з 17 абонентів мобільного зв'язку, а зняв з з 114, а значить майже зі 100 чоловік ти зняв інформацію незаконно, що є порушенням конституційних прав і в загальному-то кримінальна відповідальність, давай це владнаємо ", - розповів Луценко.

Однак, за його словами, Ситник відповів відмовою на пропозицію розібратися в ситуації.

Генпрокурор зазначив, що те ж саме стосується і недодержання вимоги закону про набір співробітників НАБУ за результатами відкритих конкурсів.

"Міняйте закон, але не порушуйте його. Чотири місяці йде цю розмову. На цьому тижні скористаюся своїм сімейним станом. Моя дружина, народний депутат Ірина Луценко, внесе необхідні зміни, щоб припинити цю дискусію, якщо цього не змогли зробити ті 10 депутатів, які пікетують мій будинок", - сказав Луценко.

"На кожній війні є жертви. Я не хочу говорити про жертви. Жертвою буде, нарешті, вся країна, тому що замість того, щоб боротися з корупцією реально, ми боремося між собою", - сказав він.

Нагадаємо, 6 грудня Луценко заявив, що Артем Ситник і Назар Холодницький за кордоном налаштовують партнерів проти українських правоохоронців.

    Реклама на dsnews.ua