• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

З аеропорту Кабулу не може вилетіти борт із українцями: Кулеба назвав причину

На сьогодні в Афганістані перебуває український борт, який має евакуювати наших громадян із країни. Однак він не може вилетіти через складну ситуацію в аеропорту Кабулу

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба
Реклама на dsnews.ua

Про це журналістам у Києві повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає "ДС" із посиланням на УНН.

"Зараз у нас на порядку денному питання завершення евакуації наших громадян, які хочуть повернутись. Ми будемо готові брати на вільні місця громадян іноземних держав, в тому числі громадян Афганістану, як ми це вже зробили під час нічного рейсу. Зараз найбільша проблема в тому, що у нас є борт, який там знаходиться і який не може вилетіти. Він теоретично в якийсь момент зможе вилетіти, але чи зможе новий український літак туди прибути — це поки що питання без відповіді, відповідь залежатиме від стабілізації ситуації в Афганістані", — сказав міністр.

"Зараз ситуація в аеропорту Кабулу — критична, і поки що літак вилетіти не може… Якщо у Кабулі ти зараз відкриєш двері літака — у тебе за 2 секунди буде повний салон, і люди лежатимуть, і це буде незрозуміло хто", — додав Кулеба.

Нагадаємо, сьогодні Україна евакуювала з Кабула майже 80 осіб, частина з них — громадяни Афганістану — попросила про статус біженця.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua