• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

За два роки в Раді кожен п’ятий "слуга народу" став фігурантом гучного скандалу

Два роки роботи Верховної Ради IX скликання охарактеризувалися значною кількістю публічних скандалів, пов’язаних із народними депутатами фракції "Слуга Народу"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Аналіз відкритих джерел показує, що фігурантом гучного скандалу став кожен п’ятий депутат монобільшості – всього 53 народні депутати, повідомляє "ДС" з посиланням на Комітет виборців України.

Серед основних причин скандалів: проросійські заяви депутатів "Слуги Народу", неетична поведінка, зокрема, й під час планерних засідань ВР, а також звинувачення в корупції.

Серед лідерів за кількістю публічних скандалів – Микола Тищенко, Олександр Дубінський, Євген Шевченко, Максим Бужанський, Давид Арахамія.

"Це безпрецедентна кількість публічних скандалів як для однієї фракції. Попри обіцянки Зеленського прощатися зі скандальними депутатами, більшість з них досі є членами фракції. Деякі політики спромоглися потрапити відразу в декілька гучних скандалів за два роки роботи в парламенті. Серед можливих причин такої ситуації – формування виборчого списку на парламентських виборах не на основі професійних якостей кандидатів, а завдяки особистим симпатіям. В результаті в парламент потрапили десятки осіб, які ніколи раніше не займалися політикою і не розуміють основ публічної комунікації", – прокоментував голова КВУ Олексій Кошель.

"Велика кількість скандалів не лише знижує довіру громадян до дій влади, але й загалом негативно позначається на ставленні до парламенту", – додав він.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua