• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

За рік Україна видворила більше 1200 росіян

Реклама на dsnews.ua
Статус біженця в Україні отримали лише сім

В минулому році з України в Росію примусово повернули або видворили 1228 росіян. Про це свідчать дані Державної міграційної служби України за 11 місяців 2015 року, повідомляє "ДС" з посиланням на "Українську правду".

Згідно з повідомленням, всього в 2015 році ДМС отримала 79 заяв від громадян РФ про захист в Україні. Статус біженця в Україні отримали тільки 7 з них, ще троє осіб визнані такими, що потребують додаткового захисту.

фото: dostup.pravda.com.ua

За словами соруководителя проекту "Без кордонів" ГО "Центр Соціальна Дія", що займається правозахистом біженців, Максима Буткевича, ці 79 звернень - це менше, ніж за 11 місяців 2014 року, проте більше, ніж у "домайданные" часи.

"Це означає, що незважаючи на негативні тенденції і незважаючи на те, що Україна надає статус біженця дуже складно, громадяни РФ і далі їдуть в Україну", - підкреслив він.

Читайте також:

Нагадаємо, за даними Держприкордонслужби, в 2015 році було відмовлено у пропуску через державний кордон 10,8 тис. громадян Росії. За даними ДМС, у 2015 році найбільше звернень про надання статусу біженця надійшло від громадян Афганістану. Серед тих, хто найчастіше отримує статус біженця, - сирійці та афганці.

    Реклама на dsnews.ua