• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

За псевдомитингующих під Укрзалізницею та Мінінфраструктури візьмуться правоохоронці

Реклама на dsnews.ua
За псевдомитингующих під стінами Укрзалізниці і Мінінфраструктури можуть взятися правоохоронні органи

З відповідною заявою і фактами протиправних дій замовників, організаторів і учасників мітингу в Нацполицию звернулася голова профспілки первинної профспілкової організації філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця".

Зокрема, вона зазначає, що під "Укрзалізницею" та Мінінфраструктури щодня збираються проплачені мітинги, спрямовані проти перевізника.

Фактично проплаченими учасниками зазначених заходів є особи, які ніякого відношення до АТ"Укрзалізниця" не мають, що вони не приховують у публічно поширених інтерв'ю... Безпосередніми організаторами і виконавцями масових заходів є Опря Сергій Павленко Леонід і Здовбицкий Іван,
- повідомила правоохоронцям голова профспілкової організації.

Голова профспілки попросила Нацполицию розпочати досудове розслідування в кримінальному провадженні.

Також згідно із заявою, голова профспілкової організації припускає, що до організації цих акцій може бути причетний - Василь Дутчак, в. о. голови правління Прат "Київський електровагоноремонтний завод" (Прат "КЕВРЗ").

Як раніше повідомляли ЗМІ, дані проплачені мітинги в тому числі можуть бути пов'язані з компаніями, яких не допустили до тендеру по закупівлі масел УЗ з-за неповноти поданих документів. "У війні за спробу "нагріти кишеню" на тендері змагаються компанії, які постачають масла двох виробників: ТОВ "Міро" (продукція ТОВ НВП "Агрінол") і ТОВ "Серпень Пром", ТОВ "Торум", ТОВ "КСМ-Трейд" (продукція - ТОВ "КСМ-Протек")", - писали журналісти. При цьому Антимонопольний комітет визнав правомірність рішень "Укрзалізниці" на тендері. Як заявляли в УЗ, дані дії з блокування поставили під загрозу закупівлю масел і виконання залізничних перевезень.

КЕВРЗ - приватне акціонерне товариство, 100% акцій якого належить "Укрзалізниці", займається ремонтами приміських електропоїздів. Щорічний оборот підприємства - понад 600 млн грн. Як стверджують джерела в УЗ, в ході недавнього аудиту підприємства було виявлено ряд грубих порушень і було піднято питання про звільнення з посади Василя Дутчака. Після цього під стіни УЗ і МІУ регулярно почали ходить псевдомитингующие.

Переговірником від так званих мітингувальників виступає Сергій Опря, який в інтерв'ю ЗМІ публічно підтверджує, що не має ніякого відношення до Укрзалізниці.

    Реклама на dsnews.ua